Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

6. Kongres Biometanu już 11-12 maja 2023 w Warszawie

Kongres Biometanu to obowiązkowy punkt na mapie wydarzeń branżowych! Konferencja, organizowana przez największe biogazowe wydawnictwo w Polsce, co roku bije kolejne rekordy frekwencyjne i zyskuje coraz większą rangę w skali krajowej i europejskiej.

Rola biometanu w transformacji energetycznej

Do 2030 roku Europa planuje produkować 35 mld m3 rocznie. To ogromne wyzwanie, które pozwoli zmniejszyć emisyjność europejskiej gospodarki i wzmocni autonomię energetyczną i technologiczną UE. Rola biogazu i biometanu ma w osiągnieciu tego celu ogromne znaczenie. Biometan – coraz tańsza i powszechnie dostępna forma odnawialnego gazu, zapewnia długoterminowe korzyści środowiskowe, gospodarcze i społeczne. W jaki sposób Polska może się włączyć w realizację celu 2030 roku? Jak powinien wyglądać system wsparcia dla biometanu? Jak zwiększyć jego udział w przemyśle? Jak będą wyglądać biogazowe trendy jutra? Na te pytania odpowiemy podczas 6. Kongresu Biometanu.

Zarejestruj się

6. Kongres Biometanu

Tegoroczna edycja Kongresu Biometanu odbędzie się 11-12 maja w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie. Najważniejsza konferencja w branży adresowana jest do producentów, inwestorów, odbiorców biogazu i biometanu oraz decydentów zaangażowanych w rozwój sektora w Polsce.

Kto weźmie udział?

  • Kadra zarządzająca branży biogazowej z Polski i Europy
  • Przedstawiciele kluczowych dla rozwoju branży sektorów, w tym energetyki, transportu, agrobiznesu, finansów i użytkowników końcowych
  • Środowisko akademickie
  • Dostawcy innowacyjnych technologii i rozwiązań dla branży
  • Przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej
  • Stowarzyszenia branżowe i ograniczajcie NGO
  • Więcej szczegółów na temat rejestracji, programu konferencji, możliwości sponsoringu i partnerstw medialnych na stronie internetowej www.magazynbiomasa.pl

Źródło: magazynbiomasa.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz