Reklama
https://homecomfort.com.pl/
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi GREENPOWER

16 maja, 2023 - 18 maja, 2023

Targi GREENPOWER

Już w maju odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER. To wydarzenie prezentujące szeroką ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii oraz usług z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym m.in. fotowoltaiki, pomp ciepła czy technik grzewczych. W tym roku targi odbędą się pod hasłem przewodnim „Energia i ciepło odNOWA”.

W targach uczestniczyć będą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy i projektanci instalacji. Wydarzenie to na stałe wpisało się także w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, gospodarstw rolnych, reprezentantów szpitali czy zarządców budynków użyteczności publicznej – wszystkich tych, którzy w dobie energetycznych wyzwań i cenowych zawirowań poszukują rozwiązań stabilnych cenowo, trwałych i dających perspektywy na dalszy rozwój zgodny z aktualną polityką klimatyczną Europy i Polski.

Podczas GREENPOWER nie zabraknie wydarzeń towarzyszących. Swoją konferencję poświęconą odnawialnym źródłom energii zapowiedziała redakcja miesięcznika „Energia i Recykling”. Również specjaliści z grupy medialnej GLOBENERGIA przygotują kolejną odsłonę swojej konferencji, która tradycyjnie już odbywa się podczas targów GREENPOWER. Wydarzenia towarzyszące nie wymagają od uczestników targów dodatkowych opłat.

Szczegóły

Początek:
16 maja, 2023
Koniec:
18 maja, 2023
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://greenpower.mtp.pl/pl

Organizator

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Phone
+48 691 032 010
Email
malgorzata.ozog@grupamtp.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
Poznań, 60-734 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia