Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sympozjum „Razem dla OZE – szanse rozwoju Branży PV”

18 maja, 2022 - 19 maja, 2022

729x308px Foto 2 kopia 002 1

bruk bet pv 3

Autorytety branży HVAC i PV będą dzielić się wiedzą podczas Sympozjum „Razem dla OZE”

Fotowoltaika w perspektywie aktualnych zmian rynkowych i geopolitycznych, pompy ciepła i magazyny energii w połączeniu z systemem PV, możliwości wsparcia dla firm i klientów indywidualnych – to tylko część zagadnień, jakie będą poruszone podczas Sympozjum „Razem dla OZE – szanse rozwoju Branży PV”.

Konferencja odbędzie się w dniach 18 i 19 maja w Uniejowie. Wydarzenie jest skierowane głównie do przedstawicieli firm związanych z fotowoltaiką i ogrzewnictwem.

Wiedzą opartą doświadczeniem podzielą się niezaprzeczalni eksperci w swojej branży.

O pompach ciepła, jako szansy rozwoju sektora PV powie między innymi Paweł Lachman – Prezes Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC). Temat netbillingu szczegółowo omówi Bogusław Szymański ze Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV (SBF).
Maciej Sołtysik z Instytutu Projektów i Analiz przedstawi obecne wyzwania i zagrożenia rynku OZE związane z sytuacją geopolityczną.
W zakresie EV oraz wsparcia dla firm i klientów indywidualnych wypowie się Krzysztof Burda – prezes Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności, współautor ostatniego Raportu branżowego „Elektromobilność w Polsce: Inwestycje, Trendy, Zatrudnienie”.

Tematy i specjaliści zostali dobrani w taki sposób, aby wskazać firmom związanym z branżą PV i HVAC, jak dziś odnaleźć się na rynku – zarówno w perspektywie ostatnich zmian prawnych, jak i obecnej sytuacji geopolitycznej – mówią organizatorzy Sympozjum.

Sympozjum to także mini-targi organizowane w formie Salonu Produktowego. Będzie to okazja do rozmów ze specjalistami i szczegółowego zapoznania się z urządzeniami oraz rozwiązaniami dla OZE i HVAC. Na miejscu pojawią się reprezentanci producentów falowników – BB ECO, Fronius oraz Huawei, modułów fotowoltaicznych Bruk-Bet Fotowoltaika, pomp ciepła alpha innotec, kotłów elektrycznych Elterm, magazynów energii Huawei oraz Pixii, carportów i małej architektury PV – Evolton, a także przewodów solarnych – Helukabel.

Organizatorami wydarzenia są Bruk-Bet PV (dystrybutor urządzeń i rozwiązań dla OZE) oraz Bruk-Bet Fotowoltaika (polski producent modułów PV). Od lat wśród priorytetów firm znajduje się przekazywanie dobrych praktyk oraz wsparcie edukacyjne firm działających w branży. Bruk-Bet PV prowadzi między innymi Polską Akademię Fotowoltaiczną, gdzie przeszkolonych zostało już ponad 10 tys. osób.

ZAPISZ SIĘ – KLIKNIJ

źródło: bbpv.pl

Szczegóły

Początek:
18 maja, 2022
Koniec:
19 maja, 2022
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Bruk Bet PV

Miejsce wydarzenia

Uniejów