Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs – instalator fotowoltaiki w Akademii SOLSUM

26 stycznia, 2022 - 28 stycznia, 2022

1200PLN
Kurs - instalator fotowoltaiki w Akademii SOLSUM

Akademia SOLSUM zaprasza na kurs na instalatora fotowoltaiki, przygotowujący do zdobycia uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego, który odbędzie się w dniach 26-28 stycznia 2022 r.

Jest to już 60. edycja kursu w Akademii SOLSUM. Uprawnienia zdobyte podczas III dni kursu uprawniają do montażu, konserwacji i podłączania instalacji fotowoltaicznych oraz posiadają zgodność z ustawą OZE, a także spełniają wymogi dla instalatorów do montażu instalacji fotowoltaicznych korzystających z wybranych dofinansowań.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę a przede wszystkim praktyczne umiejętności pozwalające na wykonywanie efektywnych i bezpiecznych instalacji fotowoltaicznych i pracować w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych.

Szkolenie jest podzielone na III poziomy (3 dni). Część zajęć odbędzie się w specjalnie w tym celu przygotowanym obiekcie szkoleniowym, w którym zainstalowane są różne typy instalacji OZE:

On-grid (współpraca systemu PV z siecią OSD), Off-grid DC, Off-grid AC, system z magazynowaniem nadwyżek energii (systemy wyspowe), system fotowoltaiczny + pompa ciepła, dachy wykonane w technologii BIPV (zastąpienie standardowego pokrycia panelami PV) i wiele innych.

Szkolenie będzie się odbywać w budynku plus energetycznym, całkowicie niezależnym energetycznie dzięki źródłom OZE i systemowi magazynowania energii.

Rozkład tematyczny dobrany jest tak, aby przeprowadzić uczestnika szkolenia przez wszystkie najważniejsze etapy instalacji systemu fotowoltaicznego, a małe grupy szkoleniowe gwarantują indywidualne podejście, a także dostęp do części warsztatowej na dogodnych warunkach.

Zajęcia teoretyczne w środę i w czwartek odbędą się online na żywo z trenerem i możliwością interakcji, Trzeci dzień to warsztaty praktyczne w siedzibie SOLSUM.

Podczas kursu uczestnicy będą mieli możliwość dodatkowo zapoznania się z systemem magazynowania energii technologii litowo-jonowej, carportami fotowoltaicznymi, stacjami ładowania aut elektrycznych.

Szczegóły

Początek:
26 stycznia, 2022
Koniec:
28 stycznia, 2022
Koszt:
1200PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://solsum.pl/szkolenia-fotowoltaika-html/kurs-dla-instalatora-pv/

Organizator

SOLSUM sp. z o.o.
Phone
+48 18 540 91 40
Email
szkolenia@solsum.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

SOLSUM sp. z o.o.
Świniarsko 821
Świniarsko, 33-395 Poland
+ Google Map
Phone
+48 18 540 91 40
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia