Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych

21 października, 2022 - 23 października, 2022

2900PLN
Rozszerzone szkolenie przygotowujące do pracy instalatora systemów fotowoltaicznych oraz do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. Wprowadzimy Cię do świata fotowoltaiki, poznasz niezbędne zagadnienia związane z systemami, parametrami technicznymi, montażem, konserwacją oraz optymalizacją systemów PV. Szkolenie to przede wszystkim zajęcia praktyczne, czyli montaż na specjalnie przygotowanym dachu z instalacją fotowoltaiczną, którą zainstalujesz pod okiem najlepszych specjalistów z branży. Szkolenie realizujemy w formie hybrydowej: zajęcia wprowadzające w formie zajęć online na żywo z wykładowcą lub stacjonarnych w oddziale ATUM. (1 dzień) zajęcia praktyczne stacjonarne montażu konstrukcji i modułów w oddziale ATUM (1 dzień) zajęcia praktyczne stacjonarne podłączeń elektrycznych w oddziale ATUM (1 dzień) – szkolenie realizujemy w godzinach 08:30-15:30. w ramach usługi otrzymujesz serwis kawowy, śniadanie oraz lunch. (dotyczy szkoleń w oddziale ATUM) w trakcie szkolenia otrzymasz od nas pakiet materiałów dydaktycznych wraz z Podręcznikiem Instalatora oraz dostępem do testu z fotowoltaiki. po szkoleniu możesz liczyć na wsparcie techniczne firmy w zakresie realizowanej usługi. posiadamy jedną z najwyższych zdawalności egzaminów UDT. szkolenie online przeprowadzamy na platformie Microsoft Teams – zobacz poradnik. jeśli jesteś naszym absolwentem otrzymujesz rabat przy zapisie. możesz wybrać szkolenie w dwóch akredytowanych ośrodkach ATUM Wrocław i ATUM Poznań. Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych jest szkoleniem akredytowanym przez UDT. Oznacza to, że po zakończonym szkoleniu otrzymujesz niezbędną dokumentację, dzięki której masz 12 miesięcy na przystąpienie do egzaminu państwowego. Program szkolenia 01 wprowadzenie do fotowoltaiki 02 warsztat praktyczny 03 rozszerzenie praktyka

Rozszerzone szkolenie przygotowujące do pracy instalatora systemów fotowoltaicznych oraz do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. Wprowadzimy Cię do świata fotowoltaiki, poznasz niezbędne zagadnienia związane z systemami, parametrami technicznymi, montażem, konserwacją oraz optymalizacją systemów PV. Szkolenie to przede wszystkim zajęcia praktyczne, czyli montaż na specjalnie przygotowanym dachu z instalacją fotowoltaiczną, którą zainstalujesz pod okiem najlepszych specjalistów z branży.

Szkolenie realizujemy w formie hybrydowej:

 • zajęcia wprowadzające w formie zajęć online na żywo z wykładowcą lub stacjonarnych w oddziale ATUM. (1 dzień)
 • zajęcia praktyczne stacjonarne montażu konstrukcji i modułów w oddziale ATUM (1 dzień)
 • zajęcia praktyczne stacjonarne podłączeń elektrycznych w oddziale ATUM (1 dzień) –
 • szkolenie realizujemy w godzinach 08:30-15:30.
 • w ramach usługi otrzymujesz serwis kawowy, śniadanie oraz lunch. (dotyczy szkoleń w oddziale ATUM)
 • w trakcie szkolenia otrzymasz od nas pakiet materiałów dydaktycznych wraz z Podręcznikiem Instalatora oraz dostępem do testu z fotowoltaiki.
 • po szkoleniu możesz liczyć na wsparcie techniczne firmy w zakresie realizowanej usługi.
 • posiadamy jedną z najwyższych zdawalności egzaminów UDT.
 • szkolenie online przeprowadzamy na platformie Microsoft Teams – zobacz poradnik.
 • jeśli jesteś naszym absolwentem otrzymujesz rabat przy zapisie.
 • możesz wybrać szkolenie w dwóch akredytowanych ośrodkach ATUM Wrocław i ATUM Poznań.

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych jest szkoleniem akredytowanym przez UDT. Oznacza to, że po zakończonym szkoleniu otrzymujesz niezbędną dokumentację, dzięki której masz 12 miesięcy na przystąpienie do egzaminu państwowego.

Program szkolenia

01 wprowadzenie do fotowoltaiki
02 warsztat praktyczny
03 rozszerzenie praktyka

Szczegóły

Początek:
21 października, 2022
Koniec:
23 października, 2022
Koszt:
2900PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.atum.edu.pl/produkt/certyfikowany-instalator-systemow-fotowoltaicznych-2-dni/

Organizator

ATUM Sp. z o.o.
Phone
530 857 723
Email
biuro@atum.edu.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
Wrocław, dolnośląskie 53-238
+ Google Map
Phone
530 857 723
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia