Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Analiza potencjału fotowoltaicznego na podstawie zdjęć satelitarnych

30 maja, 2022

20220520 Oferro webinar maj

Wiemy, że sprzedaż fotowoltaiki to wyzwanie. Jednak nowoczesne technologie gwarantują stabilny rozwój biznesu w tej branży. Nie tylko pod kątem projektowania coraz wydajniejszych komponentów. Chodzi także o możliwości zdalnej analizy potencjału fotowoltaicznego konkretnej nieruchomości a nawet całych powiatów. To cenne informacje dla firm zajmujących się montażem fotowoltaiki, ponieważ dzięki takiej właśnie analizie mogą sprawnie wybierać cenne kontakty i planować działania sprzedażowe. Algorytm Oferro wykorzystuje te możliwości, by wspomóc rozwój polskich przedsiębiorstw. Przyjrzyjmy się bliżej, jak zdalna analiza obrazu umożliwia ocenę potencjału fotowoltaicznego.

Do kogo skierowany jest webinar?

Webinar skierowany jest zarówno do klientów biznesowych, którzy poszukują nowych rozwiązań na pozyskanie zleceń i usprawnienie dotychczasowych procesów działania przedsiębiorstwa.

Każdego z uczestników webinaru zapraszamy do przetestowania naszego kalkulatora na stronie: oferro.com

Jeśli nie możesz wziąć udziału w spotkaniu w podanym terminie a interesuje Cię temat – zapisz się, prześlemy Ci nagranie z wydarzenia.

Prezenterem webinaru będzie:

Dr inż. Tatiana Jaworska
Badacz w DBMS Sp. z o.o. (Przetwarzanie i analiza informacji obrazowej oraz geograficznej na potrzeby projektu Oferro Fotowoltaika)

Miejsce wydarzenia

Online