Serwisant

POZBUD T&R S.A.

Dodane 2 miesiące dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POZBUD T&R  S.A.,
lidera w produkcji stolarki otworowej,
zatrudnimy do Działu Produkcji Okien Drewnianych

Serwisantów
Miejsce pracy: Słonawy (Oborniki Wlkp.)

·        Opis stanowiska:

– naprawa, regulacja oraz konserwacja okien i drzwi

– utrzymywanie dobrych relacji z klientami

– serwis reklamacyjny oraz pogwarancyjny stolarki okiennej i drzwiowej

– naprawa uszkodzeń materiałów serwisowych

·        Utrzymywanie dobrej relacji z klientami

·        Wymagania:

– znajomość regulacji okien i drzwi

– umiejętność montażu stolarki otworowej oraz silikonowania

– umiejętność zaprawiania wad i naprawy uszkodzeń

– dobra organizacja pracy i zdolności analityczne

– dokładność i pozytywne nastawienie

– prawo jazdy kategorii B

·        Oferujemy:

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin

– narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: krzysztof.laskowski@pozbud.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.