Reklama
http://www.multitherma.com/

Światowy Dzień Chłodnictwa / Word Refrigeration Day

Światowy Dzień Chłodnictwa / Word Refrigeration Day - WRD, to święto ludzi i technologii odpowiedzialnych za tworzenie i utrzymywanie świata, w którym żyjemy, świata zależnego od środowisk o kontrolowanej temperaturze.

Światowy Dzień Chłodnictwa / Word Refrigeration Day
Światowy Dzień Chłodnictwa / Word Refrigeration Day [Źródło: worldrefrigerationday.org]

Kampania WRD21 skupi się na karierze w branży chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła i nosi tytuł „Mistrzowie chłodzenia: Kariery chłodne dla lepszego świata”.

Celem kampanii jest inspirowanie studentów i młodych profesjonalistów, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i zachęcanie ich do sprostania wyzwaniom stojącym przed ich społecznościami.

Chłodzenie jest w samym sercu współczesnego życia.

Około 12 milionów osób jest zatrudnionych na całym świecie w sektorze chłodniczym.
Łączna liczba systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła w eksploatacji na całym świecie wynosi około 3 miliardów.

Systemy te zapewniają warunki, których potrzebujemy dla zdrowia, komfortu, wydajności pracowników, produkcji i podstawowych środowisk dla żywności, farmaceutyków i danych cyfrowych.

Profesjonaliści projektują, budują, utrzymują i regulują je, a także edukują nowe pokolenie praktyków.

Nowa generacja ekspertów chłodzenia – inżynierowie, technicy, naukowcy, edukatorzy, eksperci polityczni i kadra kierownicza – jest niezbędna do tworzenia kontrolowanych środowisk, których wymaga współczesne życie.

Korzyści płynące z dotarcia do obiecujących talentów będą priorytetem tegorocznej kampanii.

Źródło: worldrefrigerationday.org

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz