.
Reklama
https://kongresmove.pl/pl
.

Współpraca redakcyjna

Reklama
oknonet.pl

Współpraca redakcyjna w dużym uproszczeniu oznacza możliwości umieszczania informacji za pośrednictwem naszego portalu dotyczących zmian zachodzących w Państwa firmie, ciekawych inwestycji, nowych produktów w ofercie itp. Bardzo chętnie współpracujemy z firmami pod kątem materiałów eksperckich o produktach czy zagadnieniach branżowych. Redakcja ecieplo.pl dokłada przy tym wszelkich starań, aby materiały pojawiające się na portalu były możliwie jak najbardziej rzetelne i zgodne z prawdą, dlatego każda informacja jest weryfikowana przez nasz dział redakcyjny. 

Zapraszamy zatem Państwa do dzielenia się z nami informacjami. Działania w zakresie Content Marketingu pozwalają na budowę pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa na rynku, utwierdzając klientów/czytelników w przekonaniu, że warto współpracować z Państwa firmą. Informacje/materiały mogą Państwo wysyłać bezpośrednio do Państwa opiekunów, a jeśli nie mieli Państwo jeszcze kontaktu z naszą redakcją, to prosimy o ich przesłanie na adres [email protected] lub kontakt z jednym z naszych dziennikarzy (przejdź do kontaktu z redakcją).

Informacje zamieszczane na naszym portalu ecieplo.pl mogą Państwo śledzić m.in. w boksie „najnowsze informacje” na stronie głównej i działach tematycznych, gdzie widzą Państwo wszystkie aktualne informacje. Dodatkowo informacje prasowe upubliczniane są na kanałach społecznościowych ecieplo.pl (Facebook, Twitter, Linkedin).

Tak więc zachęcamy Państwa o zadbanie o swój wizerunek już dziś i kontakt z naszą redakcją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Prosimy też pamiętać, że mogą Państwo bezpłatnie dodać się do naszej bazy firm! (dodaj firmę).

Aby sprecyzować Państwu, czym są w naszym rozumieniu informacje prasowe, przygotowaliśmy krótką rozpiskę tematów, które są dla nas (a przede wszystkim dla naszych czytelników!) szczególnie interesujące:

» Teksty eksperckie (niuanse techniczne i prawne, analizy, specjalistyczne artykuły itp.)

» Teksty poradnikowe

» Informacje o inwestycjach i zmianach w firmie (również personalnych)

» Ważne wydarzenia z życia przedsiębiorstwa

» Nowości produktowe

» Informacje o wynikach badań produktów

 

Niezbędnym warunkiem, aby materiał został dopuszczony do publikacji na portalu ecieplo.pl, jest jego tematyka techniki wytwarzania ciepła, OZE, elektromobilność oraz tematy pokrewne do decyzji redakcji.

Już dzisiaj zaopatrz swoją firmę w pakiet medialny na ecieplo.pl

Opcje współpracy w zakresie Content Marketingu:

» Jeśli jesteś klientem ecieplo.pl – masz możliwość zamieszczania treści marketingowych.

» Jeżeli nie jesteś klientem ecieplo.pl – nawiąż kontakt z jednym z naszych dziennikarzy (przejdź do kontaktu z redakcją).

Zapytaj również o szerszą opcję współpracy reklamowej.