.
Reklama
https://ecoflow.com
.

REGULAMIN Grupy POMPY CIEPŁA – Forum

Reklama
oknonet.pl

REGULAMIN

Grupy POMPY CIEPŁA – Forum

Każdy członek ma obowiązek przeczytać i stosować się do regulaminu

  1. Zabronione jest propagowanie działań nielegalnych.
  2. W komentarzach nie wstawiamy kropek, pinezek itp. Użyj opcji Włącz powiadomienia, która znajduje się przy każdym poście. Osoby nadużywające tzw. pinezek mogą mieć tymczasowo ograniczone komentowanie.
  3. Nie bójmy się używać #hashtagów oraz Lupki. Posty z pytaniami, które na grupie pojawiały się już kilkanaście razy nie będą akceptowane.
  4. Po dołączeniu do grupy przestrzegaj zasad kultury wypowiedzi. Nie stosuj przekleństw ani epitetów w stosunku do innych uczestników rozmowy. Osoby naruszające te zasady będą usuwane na stałe.
  5. Dyskusje bez celu i trolowanie będzie blokowane, a posty usuwane bez ostrzeżenia.
  6. Posty sprzedaży produktu lub kupna (Ogłoszenia) zamieszczamy wyłącznie podając pełną ofertę wraz z ceną (netto lub brutto).
  7. Jeśli chcesz traktować forum jako darmową tablicę ogłoszeń musisz liczyć się z tym, że cenę produktu / usługi podajesz do publicznej wiadomości. Zauważone przypadki komentarzy PRIV będą skutkowały usunięciem tematu/ogłoszenia.
  8. Nie wrzucamy reklam ani postów nie związanych z grupą (nie dotyczy konkursów z nagrodami, gdzie może się pojawić informacja o nagrodach oraz o firmie która je ufundowała.
  9. Wszelkie spory rozstrzygać będą administratorzy (moderatorzy) jednak nie zawsze są oni online więc jeśli natkniesz się na post, który w Twojej opinii łamie powyższe zasady lub ogólnie jest niezgodny z Netykietą – zgłoś go (opcja zgłaszania jest po rozwinięciu opcji w prawym górnym rogu każdego posta – na urządzeniach mobilnych “trzy kropki w pionie”).
  10. Nie respektowanie regulaminu będzie skutkować ostrzeżeniem, jeśli ostrzeżenie zostanie zignorowane to kolejnym krokiem będzie blokada a w konsekwencji może prowadzić do wydalenia z grupy (nie dotyczy punktu 4. Tu blokada może się pojawić bez ostrzeżenia. )

Uwagi.

JEŚLI MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SWOJA POMPĄ I SZUKASZ POMOCY
Opisz problem z urządzeniem i podaj szczegóły instalacji jak jest wykonana i co zawiera. Fotki z pewnością ułatwią znalezienie przyczyny. Pamiętaj jednak, że nie zawsze da się na odległość uzyskać wystarczającą pomoc a wszelkie zmiany dokonujesz na własne ryzyko
JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ NAD WYBOREM POMPY I SZUKASZ DORADZTWA
Koniecznie podaj parametry domu takie jak powierzchnia oraz lokalizacja. Opisz sposób ocieplenia domu lub po prostu podaj wyliczone zapotrzebowanie na ciepło.
Bezwzględnie podaj informacje dotyczące rodzaju instalacji (podłogówka czy grzejniki) Jeśli masz na to już przeznaczony budżet określ przynajmniej przedział ramowy. Nikt nie pomoże w wyborze, jeśli informacje będą zbyt skąpe lub lakoniczne. Im więcej napiszesz tym więcej info otrzymasz.