Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Fintek – pompy ciepła i klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej

Odkryj zalety pomp ciepła i klimatyzatorów bez jednostki zewnętrznej i wejdź w przyszłość.

Fintek - pompy ciepła i klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej.
Fintek - pompy ciepła i klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej. [Źródło: fintek.com.pl]

Firma Fintek istnieje na rynku od przeszło 25 lat, swoim klientom oferuje: produkty godne zaufania, które poprawiają jakość życia.

 

Gama urządzeń jest bardzo szeroka, ponieważ została zaprojektowana dla każdego klimatu oraz różnych potrzeb i wymagań. Wyróżnia się mocą, rozmiarem i doskonałymi parametrami. Wszystkie maszyny gwarantują wysoką wydajność i zgodność z obowiązującymi przepisami w zakresie maksymalnej mocy. Panele frontowe mają wykończenie o wysokiej stylistyce i jednocześnie pozwalają na indywidualną personalizację, dzięki czemu dostosujesz swoje urządzenie tak, by idealnie komponowało się w Twoim biurze i domu.

Przepisy  w zakresie modyfikacji elewacji budynków są bardzo restrykcyjne : zewnętrzne urządzenia klimatyzacyjne, są w niektórych przypadkach zabronione. Często uzyskanie zgody na dokonywanie zmian, które będą miały wpływ na wygląd dekoracji architektonicznej budynku, są trudne do uzyskania. Dbając o estetykę elewacji, firma tworzy niewidoczne instalacje zgodne z obowiązującymi przepisami i normami.

Monobloki firmy Fintek można zainstalować praktycznie wszędzie. Znajdują szczególne zastosowanie w obiektach zabytkowych, we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych, hotelach, czy w obiektach mobilnych.

Są łatwe i szybkie w instalacji, bezproblemowe w czyszczeniu – stworzone do prostego serwisu i montażu „zrób to sam”.

Fintek gwarantuje produkty najwyższej jakości, dzięki którym zaoszczędzisz energię, pieniądze i bezcenny czas.

Źródło: fintek.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz