Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Prezentacja firmy Immergas

Firma Immergas powstała 5 lutego 1964 roku jako urzeczywistnienie marzeń jej założycieli o dostarczaniu na rynek produktów będących połączeniem nowatorskich rozwiązań technicznych, niezawodności i wyjątkowego włoskiego designu. Już od 50 lat opracowuje systemy i produkty zapewniające ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie, dostosowane do najbardziej zróżnicowanych potrzeb.

Siedziba firmy Immergas w Łodzi [Źródło: Immergas]

Dziś firma obecna jest w ponad 40 krajach, posiada 9 oddziałów w Europie i jeden w Chinach. Współpracuje z największymi firmami dystrybucyjnymi na świecie, inwestuje w nowe fabryki oraz rozwój najnowocześniejszego zaplecza technologicznego. Każdego roku Immergas wprowadza na rynek nowe modele urządzeń.

Główna siedziba Immergas zlokalizowana jest w Brescello, w północnych Włoszech. Jak mówią jej przedstawiciele to serce całej firmy. Fabryka o powierzchni 50 tys. m2, 14 linii produkcyjnych i ponad 600 specjalistów zapewnia produkcję na poziomie ponad 1000 kotłów dziennie, z mocami produkcyjnymi na poziomie 300 000 kotłów rocznie.

W 2010 roku w siedzibie firmy otwarte zostało nowoczesne Centrum Szkoleniowe Domus Technica, które powstało jako efekt wieloletniej aktywnej działalności Immergas w obszarze szkoleń i konsultingu. W centrum tym, wyposażonym w nowoczesne sale szkoleniowe i pokazowe, prowadzona jest działalność szkoleniowa i konsultingowa dla instalatorów, projektantów oraz użytkowników końcowych w zakresie wykorzystania zaawansowanych technologii grzewczych.

Rok 2014 to jubileusz 50-lecia istnienia firmy Immergas na rynku. To także ważny kamień milowy w jej historii zaakcentowany odświeżeniem wizerunku, zmianą logotypu oraz elementów identyfikacji marki.

Polska filia Immergas działa od 1996 roku i jest jednym z wiodących dostawców nowoczesnych systemów grzewczych na polskim rynku. Siedziba firmy mieści się Łodzi. Centralna lokalizacja ułatwia codzienne kontakty z siecią ponad 400 Partnerów Handlowych z obszaru całej Polski. W siedzibie firmy, oprócz powierzchni biurowej i konferencyjnej, znajduje się centralny magazyn, z którego produkty Immergas dystrybuowane są do Partnerów Handlowych w całej Polsce. Tu także zlokalizowany jest serwis oraz dział obsługi technicznej, który służy codzienną pomocą i poradą techniczną serwisom z ważnymi uprawnieniami Immergas i instalatorom. Siedziba Immergas Polska jest także doskonale przygotowana do przeprowadzania szkoleń technicznych.

Oferta firmy to ekonomiczne kotły grzewcze – kondensacyjne i tradycyjne – pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywności energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Zintegrowane systemy grzewcze Immergas są projektowane tak, by zapewniać optymalny komfort cieplny w każdym domu. Kocioł kondensacyjny, pompa ciepła, panele solarne i fotowoltaiczne, połączone są w jeden inteligentny system grzewczy. System, który zarządza ogrzewaniem, klimatyzacją, ciepłą wodą użytkową, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność i oszczędność.

Źródło: www.immergas.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz