Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Nowa edycja Szwedzkiej Dotacji do pomp ciepła NIBE do 10 000 zł

Firma NIBE-BIAWAR po raz kolejny wychodzi naprzeciw wszystkim budującym oraz modernizującym swój dom. Dzięki dofinansowaniu w ramach Szwedzkiej Dotacji można uzyskać nawet 10 000 zł wsparcia na zakup pompy ciepła, rekuperatora oraz systemu fotowoltaicznego, czyli kompletnego systemu gwarantującego ekologiczny dom bez rachunków.

Nowa edycja Szwedzkiej Dotacji do pomp ciepła NIBE do 10 000 zł
Nowa edycja Szwedzkiej Dotacji do pomp ciepła NIBE do 10 000 zł [Źródło: nibe.pl]

Wybierz energooszczędne i ekologiczne źródło ciepła do Twojego domu i skorzystaj z dofinansowania do 5 000 zł do pomp ciepła, do 6 000 zł do pompy wraz z rekuperatorem NIBE ERS lub GV-HR, do 9 000 zł do pompy ciepła z systemem fotowoltaicznym NIBE PV oraz do 10 000 zł dla pompy ciepła z rekuperatorem i systemem fotowoltaicznym NIBE PV.

Akcja potrwa do 31 maja 2021 lub do wyczerpania zapasów. Ilość pomp ciepła biorących udział w promocji jest ograniczona.

Szwedzką Dotację marki NIBE, można łączyć z ulgą podatkową oraz dotacją w ramach programu NFOŚiGW „Czyste Powietrze” lub „Mój Prąd”.

Rejestracja w promocji, regulamin i szczegółowe informacje na www.szwedzkadotacja.pl oraz www.nibe.pl

3 lata gwarancji na wszystkie pompy ciepła NIBE

W związku z obchodami 20–lecia NIBE w Polsce, NIBE-BIAWAR zmienia warunki gwarancji na systemy pomp ciepła z wyposażeniem. Od 1 lutego 2021 gwarancja podstawowa zostaje wydłużona z 2 do 3 lat z możliwością przedłużenia do lat 5. Ponadto producent udziela dodatkowej 5-letniej gwarancji na sprężarkę. Warunkiem udzielenia gwarancji na sprężarkę jest coroczny przegląd, podłączenie pompy do Internetu oraz zarejestrowanie urządzenia w NIBE Uplink, MyUpway lub myUplink.

Więcej o aktualnych warunkach gwarancji na urządzenia NIBE można dowiedzieć się na nibe.pl/serwis

Źródło: nibe.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz