Reklama
bosch-homecomfort

Sanha Twój specjalista w zakresie przewodów rurowych

SANHA - to jeden z wiodących europejskich producentów systemów połączeń do instalacji ogrzewania, wody gazu i klimatyzacji w budynkach. Oferta firmy obejmuje około 8500 produktów. Są to przede wszystkim złączki z miedzi i stopów miedzi oraz żeliwa, rury i złączki ze stali nierdzewnej, stali węglowej i tworzyw sztucznych.

Sanha Twój specjalista w zakresie przewodów rurowych
Sanha Twój specjalista w zakresie przewodów rurowych [Źródło: sanha.com]

Opracowane przez firmę rozwiązania systemowe stosowane są w Niemczech i całej Europie, Rosji, Azji i Australii w budynkach mieszkalnych i obiektach przemysłowych i handlowych. Mają również zastosowanie przy budowie statków. Dzięki bardzo bogatemu portfolio firma jest nie tylko partnerem hurtowników i instalatorów, ale także działała jako bezpośredni dostawca dla przemysłu.

Cztery zakłady, w tym fabryka rur ze stali nierdzewnej w Berlinie, fabryka złączek ze stali nierdzewnej w Schmeidefeld koło Drezna oraz dwa duże centra logistyczne zapewniają sprawną obsługę rynków w całej Europie.

SANHA stawia przede wszystkim na rozwiązania systemowe. 95% sprzedaży z przypada na certyfikowane systemy połączeń. Firma jest jednym z niewielu dostawców złączek do instalacji wody pitnej z bezołowiowego stopu miedzi CuSi.

W centrum działań przedsiębiorstwa jest zawsze klient. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu na rynku oraz działalności na ponad 40-tu rynkach na całym świecie, SANHA gwarantuje swoim klientom oraz partnerom wysoką jakość i wsparcie.

Systemy instalacyjne SANHA przeznaczone są do wielu obszarów zastosowań. Jest to szczególnie widoczne w innowacyjnej funkcjonalności combipress. Użytkownicy oszczędzają nie tylko czas i pieniądze, mają oni również zapewnione bezpieczeństwo podczas instalacji.

Źródło: sanha.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz