Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Międzynarodowe Targi Instalacyjne – Poznań 14-16 września 2021

Jest to jedyne wydarzenie, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu odnawialnych źródeł energii, zarówno propozycje producentów pomp ciepła oraz fotowoltaiki, jak i merytoryczne szkolenia i warsztaty. Formuła wydarzenia daje możliwość do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych, poszerzenia wiedzy, zapoznania się z trendami w rozwoju branży.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne - Poznań 14-16 września 2021
Międzynarodowe Targi Instalacyjne - Poznań 14-16 września 2021 [Źródło: mtp.pl]

Ekspozycję około 400 wystawców, za każdym razem odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów, największą grupę stanowią Instalatorzy, projektanci instalacji i dystrybutorzy.

Na Targach Instalacje szeroko prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów urządzeń związanych Odnawialnymi Źródłami Energii. Można zobaczyć pompy ciepła, rekuperatory, moduły fotowoltaiczne czy kotły na biomasę. Ważnym elementem ekspozycji targów Instlacje są sprzężone ze sobą systemy ogrzewania, oświetlenia, zamykania czy podlewania – składające się na Smart Dom – “inteligentny budynek”.

AKCJA AUTOKAROWA

Aby ułatwić dojazd profesjonalistom z różnych części kraju, organizowana jest Akcja Autokarowa. Biorące udział w akcji hurtownie partnerskie zapewniają swoim klientom dojazd autokarami na Targi Instalacje. W 2018 roku do Poznania przyjechało niemalże 150 autokarów!

MISTRZOSTWA POLSKI INSTALATORÓW

Organizowana przy okazji Targów rywalizacja mająca wyłonić najlepszego z instalatorów. Stający w konkursowych szrankach fachowcy walczą o to kto w najkrótszym czasie wykona, prawidłowo, zadania konkursowe. Zwycięzca otrzymuje cenne nagrody, oraz miano Mistrza Polski Instalatorów.

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

Targi Instalacje są nieocenionym źródłem wiedzy, cieszą się one tak olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających. – Od lat ściśle współpracujemy z organizacjami branżowymi takimi jak SPIUG – Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, ZHI – Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji I Wentylacji, Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC oraz Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV.

Kwietniowe Targi to nie tylko okazja do spotkania branży instalacyjnej. W tym samym czasie odbędą się również Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, a wraz z nimi Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, oraz Poznań Drone Expo.

Do zobaczenia w Poznaniu! 14-16 września 2021!

Źródło: mtp.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz