Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Szwedzka Dotacja do pomp ciepła NIBE 2020!!!

Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji!

Szwedzka dotacja 2020

Już 2 marca 2020r. rozpocznie się kolejna edycja “Szwedzkiej Dotacji do pomp ciepła NIBE do 10 000 zł”. 

Jeśli marzycie Państwo o czystym, energooszczędnym i komfortowym systemie grzewczym, to można skorzystać ze wsparcia do:

5 000 zł do Systemu z pompą ciepła NIBE

Pompy ciepła pobierają energię z powietrza, gruntu lub wody. Służą do ogrzewania/chłodzenia domów jednorodzinnych  oraz większych budynków mieszkalnych i komercyjnych. Gruntowe pompy ciepła cechuje wysoka efektywność i niski wpływ warunków atmosferycznych na wydajność urządzenia. Powietrzne pompy ciepła pracują mniej efektywnie gdy temperatura na zewnątrz spada, ale z kolei nie wymagają kosztownych prac ziemnych.

6 000 zł do Systemu z pompą ciepła i rekuperatorem NIBE ERS/GV-HR

System składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE i rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR. Rekuperator w połączeniu z pompą ciepła daje kompletny system zapewniający ogrzewanie, produkcję c.w.u., chłodzenie i wentylację z odzyskiem ciepła, czyli pełny komfort przebywania w budynku, w którym energia pozyskiwana jest w sposób przyjazny dla środowiska i portfela.

9 000 zł do Systemu z pompą ciepła i zestawem fotowoltaicznym NIBE PV

System składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV o mocy 3, 4, 5, 6, 9, 12, 15 lub 24 kW. Zestaw fotowoltaiczny NIBE PV zawiera moduł komunikacyjny EME do współpracy z pompą ciepła NIBE, umożliwiający wzrost wydajności jej pracy, podczas bieżącej produkcji energii elektrycznej ze słońca. Dzięki takiemu połączeniu, można uzyskać niemal zerowe rachunki za energię.

10 000 zł do System z pompą ciepła, rekuperatorem NIBE ERS/GV-HR oraz zestawem fotowoltaicznym NIBE PV

System składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE, rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV o mocy 3, 4, 5, 6, 9, 12, 15 lub 24 kW. NIBE PV zawiera moduł komunikacyjny EME do współpracy z pompą ciepła NIBE, umożliwiający wzrost wydajności jej pracy, podczas bieżącej produkcji energii elektrycznej ze słońca. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy najwyższy komfort przebywania w budynku i niemal zerowe rachunki za energię.

Szwedzką Dotację marki NIBE można łączyć z ulgą podatkową oraz dotacją w ramach programu NFOŚiGW “Czyste Powietrze” lub “Mój Prąd”.

Promocja trwa od 02.03.2020 do 31.05.2020 lub do wyczerpania zapasów. Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła, za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora w okresie trwania promocji. Dotacją objętych jest łącznie 200 sztuk gruntowych pomp ciepła oraz 200 sztuk powietrznych pomp ciepła NIBE

KILKA KROKÓW DO UZYSKANIA DOTACJI

1. W terminie od 02.03.2020 do 31.05.2020 należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ na stronie www.szwedzkadotacja.pl
2. E-mailem otrzymać KUPON potwierdzający przystąpienie do promocji.
3. Należy WYBRAĆ INSTALATORA ze spisu i typ pompy ciepła.
4. Proszę sprawdzić ile pomp ciepła z dotacją jeszcze pozostało.
5. DOKONAJ ZAKUPU pompy ciepła w cenie obniżonej o dotację.

UWAGA! Dotacją objętych jest łącznie 200 sztuk gruntowych pomp ciepła oraz 200 sztuk powietrznych pomp ciepła NIBE. Im szybciej podejmie się  decyzję, tym większa szansa na dotację i montaż komfortowego i ekonomicznego systemu grzewczego.

Rejestracja w promocji, regulamin i szczegółowe informacje na www.szwedzkadotacja.pl 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz