Reklama
cleanpowerforall

Flamco Meibes i Comap wspólnie pod szyldem Hydronic Flow Control

Zarząd Aalberts Industries zdecydował o integracji Flamco i Comap w jedną organizację Hydronic Flow Control (HFC). Decyzję podjęto na podstawie zachodzących zmian rynkowych, chęci zwiększenia poziomu sprzedaży oraz doskonaleniu procesów operacyjnych.

Flamco Meibes i Comap wspólnie pod szyldem Hydronic Flow Control
Flamco Meibes i Comap wspólnie pod szyldem Hydronic Flow Control [Źródło: flamcogroup.com]

Zaznaczono również, iż komplementarność asortymentu i kompetencji obu organizacji sprawiają, że jest to logiczny krok w stronę ewolucji segmentu branżowego Aalberts – Hydronic Flow Control.

Jak czytamy w komunikacie Flamco Meibes efekt synergii i optymalizacji procesów oraz działań nowej organizacji będą napędzane przez wzmocnienie połączonych portfeli produktów, lepszą doskonałość operacyjną i szerszą ofertę usług. Wspólne działania umożliwią dostarczenie kompletnych rozwiązań dla systemów „Od źródła do emitera”.

Połączenie przedsiębiorstw nie wpłynie jednak na zmiany w procesie obsługi klienta – kontakty, numery telefonów oraz adresy e-mail pozostaną bez zmian. Zachowane zostaną także marki produktów oraz lokalne działalności Flamco Meibes i Comap. Nie zmieniają się także warunki oraz umowy handlowe. Dystrybucja na Terenie Polski dalej odbywać się będzie poprzez osobne podmioty Flamco Meibes i Comap.

Zasadniczą zmianą jest ustanowienie nowej siedziby głównej dla Flamco i Comap jako organizacji Hydronic Flow Control, która będzie zlokalizowana w Holandii oraz powołanie Przemysława Klabińskiego na stanowisko Zarządzającego Dyrektora w Europie Środkowo wschodniej z ramienia Aalberts – Hydronic Flow Control.

Źródło: flamcogroup.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz