Reklama
cleanpowerforall

Vaillant z tytułem Budowlanej Marki Roku 2020

1 października ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2020

Budowlana Marka Roku 2020

1 października ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2020 i Champion Roku 2020. Od 2004 organizator przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych ogólnopolskie badania, na podstawie których formułuje ranking dla kilkudziesięciu kategorii.

Ranking Budowlana Marka Roku to corocznie podejmowane przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przedsięwzięcie badawcze, które pozwala wyłaniać marki materiałów budowlanych cieszące się największym zaufaniem wykonawców.

W tym roku, w trosce o bezpieczeństwo laureatów zdecydowano o odwołaniu gali, która miała się odbyć 1 października. W związku z tym zmodyfikowano sposób realizacji pakietu świadczeń promocyjnych dla laureatów, aby sesje zdjęciowe i nagrania odbyły się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Marka Vaillant jest zwycięzcą w segmencie pomp ciepła. Fachowcy ocenili, że to „Marka o najlepszej relacji ceny do jakości”. Firma została ponadto wyróżniona w kategoriach „Marka o najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją” oraz „Marka najczęściej stosowana”.

Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w kategorii pomp ciepła jest dla nas niezwykle cenny. To bardzo rozwojowa kategoria, rynek pomp ciepła przeżywa obecnie prawdziwy rozkwit, a klienci poszukują sprawdzonych i pewnych rozwiązań. Cieszymy się, że produkowane przez nas urządzenia – energooszczędne, należące do rozwijającego się dynamicznie rynku OZE w Polsce – wyróżniają się jakością i zdobywają ich przychylność. Nagroda jest tym cenniejsza, że jest przyznawana na podstawie spontanicznych wskazań fachowców – mówi Mariusz Stec, dyrektor marketingu i szkoleń, Vaillant.

Pełna lista laureatów znajduje się pod linkiem rankingmarekbudowlanych.pl

Źródło: rankingmarekbudowlanych.plvaillant.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz