Reklama
cleanpowerforall

Resideo – dostawca rozwiązań z obszaru instalacji grzewczych i wodnych

Resideo - dostawca rozwiązań z obszaru instalacji grzewczych i wodnych
Resideo - dostawca rozwiązań z obszaru instalacji grzewczych i wodnych [resideo.com]

Resideo to dostawca rozwiązań w zakresie komfortu i bezpieczeństwa, głównie w środowiskach mieszkalnych oraz dystrybutor urządzeń niskonapięciowych i zabezpieczających. Asortyment produktów obejmuje armaturę grzewczą i wodną, produkty do sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, a także kompletną automatykę domową.

Resideo działa w obszarach rozwiązań:

  • rozwiązania energooszczędne,
  • instalacje wodne,
  • równoważenie hydrauliczne instalacji,
  • instalacje grzewcze.

Firma wprowadziła nową nazwę Braukmann dla produktów wodnych. Zmiany odzwierciedlają dalszą drogę firmy w zakresie budowania marki Resideo. Europejscy klienci zaczną dostrzegać nazwę Braukmann na opakowaniach produktów wodnych już od czerwca.

Produkty do wody pitnej, takie jak zawory redukcyjne (PRVs) i filtry do wody, będą pierwszymi produktami, które zostaną wprowadzone pod nazwą rodziny produktów Braukmann. Nazwa Braukmann zacznie pojawiać się również na niektórych produktach grzewczych, takich jak zawory równoważące.

Ten ruch to kolejny krok w naszej ekscytującej podróży Resideo. Wprowadzenie nazwy Braukmann do naszej znanej rodziny produktów do wody pitnej potwierdza inną i ważną część naszego dziedzictwa, z której jesteśmy dumni oraz daje nam możliwość porozmawiania o tym z naszymi klientami – komentuje Mario Moura, Dyrektor Zarządzający ds. Produktów i Rozwiązań, EMEA.

Co więcej, Resideo wprowadza obecnie do sprzedaży produkty wodne, w których wyeliminowano ołów. Przy zachowaniu tych samych parametrów i wydajności najnowsze produkty dodatkowo są korzystne dla środowiska.

Źródło: resideo.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz