Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Menlo Electric i Risen Energy podpisują umowę na dostawę modułów fotowoltaicznych o wartości ponad 200 milionów złotych

Menlo Electric i Risen Energy podpisały kontrakt o wartości ponad 200 milionów złotych na dostawy modułów fotowoltaicznych o mocy 150 MW, które zostaną dostarczone w drugiej połowie 2022 roku. Łącznie dostawy Risen Energy do Menlo Electric w 2022 roku wyniosą 300 MW, czyniąc Menlo jednym z 5 największych dystrybutorów Risen Energy w Europie.

Od lewej: Robert Pabierowski - Chief Business Development Officer Menlo Electric, Arthur Wu – Generalny Manager Sprzedaży Risen Energy, Marcin Ślęzak – Chief Commercial Officer Menlo Electric [źródło: www.menloelectric.com]
Od lewej: Robert Pabierowski - Chief Business Development Officer Menlo Electric, Arthur Wu – Generalny Manager Sprzedaży Risen Energy, Marcin Ślęzak – Chief Commercial Officer Menlo Electric [źródło: www.menloelectric.com]

Nasi klienci doceniają zalety techniczne i walory estetyczne modułów Risen Energy. Nieustannie wzmacniamy pozycję Risen Energy jako marki premium na rynkach europejskich, w tym także na tych najbardziej wymagających, jak Holandia i Skandynawia. Przykładowo, w ciągu ostatnich miesięcy zaopatrywaliśmy w moduły Risen full black 3 największych instalatorów w Europie – komentuje Marcin Ślęzak, Chief Commercial Officer w Menlo Electric.

 

Kontrakt dotyczy modułów TITAN S, Mono RSM110-8-545/550M oraz Bifacial RSM110-8-595BMDG/RSM132-8-645BMDG, wykorzystujących zaawansowane technologie half cut, multi-busbar (MBB) i zagęszczoną konfigurację pakowania, co zwiększa wydajność modułów i redukuje ryzyko powstawania mikrouszkodzeń w transporcie – dodaje Leon Chuang, Global Marketing Director w Risen Energy.

 

Współpraca z Menlo Electric umacnia nasza obecność na rynkach europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem Europy Wschodniej. Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą sprzedaż w oparciu o hybrydowy model działania Menlo, na który składają się lokalni przedstawiciele handlowi oraz pracownicy działający zdalnie, a także różne kanały sprzedaży odpowiadające na potrzeby zakupowe klientów – komentuje Arthur Wu, Generalny Manager Sprzedaży w Risen Energy.

Nowy kontrakt jest kolejnym krokiem w realizacji misji Menlo, którą jest oferowanie stałego i atrakcyjnego cenowo dostępu do sprzętu fotowoltaicznego w całej Europie. Obecnie Menlo Electric prowadzi sprzedaż do ponad 20 państw w Unii Europejskiej i poza nią. Dostawy realizowane są z 7 centrów logistycznych zlokalizowanych w 6 państwach Europy. Dystrybutor wspierany jest przez R.Power Renewables, wiodącego europejskiego dewelopera fotowoltaicznego z projektami farm o mocy 6 GW, który przejął Menlo Electric w 2021 roku.

źródło: www.menloelectric.com

Menlo Electric
ul. Puławska 2, Warszawa
www.menloelectric.com
[email protected]
Telefon: +48 535 697 729
Osoba kontaktowa: Krystyna Kacperska
[email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz