Reklama
konferencjaeuropower.pl

Magazyny energii w ofercie Corab

Firma poszerza kategorię produktów z zakresu magazynowania energii w instalacjach PV

Magazyny energii w ofercie Corab
Magazyny energii w ofercie Corab [Źródło: corab.eu]

Rosnąca popularność systemów wytwarzania energii elektrycznej w instalacjach fotowoltaicznych sprawia, że wzrasta również potrzeba jej magazynowania. Oferta Corab poszerzyła się o rozwiązania firmy Sofar Solar dedykowane tym celom.

Falownik hybrydowy HYD 3600 ES jest jednofazowym zintegrowanym inwerterem do magazynowania energii. Wyposażony w funkcję zero eksportu, różnorodne tryby pracy, czy EPS (czas załączania poniżej 10 ms.). Jest kompatybilny z dwoma funkcjami sieci. Sprawdzi się zarówno w instalacji on grid, jak i off grid.

Bateria AMASS GTX2000, która pozwala na maksymalne wykorzystanie wyprodukowanej przez prosumenta energii. Niweluje potrzebę wysyłania wyprodukowanych nadwyżek do sieci energetycznej. Wszystkie nadwyżki są przechowywane i zużywane w momencie, gdy zapotrzebowanie na energię wzrośnie. Bateria AMASS GTX2000 cechuje się długą żywotnością, ultra cienką modułową konstrukcją i wygodną obsługą.

Produkty można nabyć w pakiecie lub osobno. Corab zapowiada, iż wkrótce do oferty dołączą kolejne produkty z kategorii “Magazyny energii”.

Źródło: corab.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz