Reklama
cleanpowerforall

Kongres Fotowoltaiczny PVCON 2020 już 9-10 czerwca online

Udział w kongresie PVCON 2020 jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji w celu otrzymania materiałów kongresowych i aktualnych informacji.

Kongres Fotowoltaiczy PVCON 2020 już 9-10 czerwca online
Kongres Fotowoltaiczy PVCON 2020 już 9-10 czerwca online [Źródło: globenergia.pl]

Wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii jest tendencją widoczną, zarówno w działaniach rządu, jak i w wyborach odbiorcy końcowego. Odnotowuje się ponad czterokrotne wzrosty ilości instalacji PV, zmiany w prawie i dostępnych technologiach, a także sposoby finansowania inwestycji, co stanowi istotne zmiany dla całego biznesu fotowoltaicznego. Wyzwaniem szczególnie ważnym jest jakość samych instalacji oraz zagadnienia ochrony przeciwpożarowej.

 

Zapraszamy na Kongres Fotowoltaiczny PVCON 2020. Poruszymy tematy związane z bezpieczeństwem instalacji PV, uzgodnieniami projektów PV z rzeczoznawcami ds. ochrony przeciwpożarowej. Pokażemy jak, z kim i w jakim trybie prowadzić takie uzgodnienia. Pochylimy się nad kodeksami sieciowymi, a dokładnie nad najnowszymi kryteriami przyłączenia instalacji fotowoltaicznych do sieci. Pokażemy sposoby zakupu energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych – komentują organizatorzy Kongresu.

Kongres Fotowoltaiczny odbędzie się 9-10 czerwca 2020 i będzie dostępny online na platformach YouTube, Facebook oraz na stronie pvcon.pl

Udział w kongresie PVCON 2020 jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji w celu otrzymania materiałów kongresowych i aktualnych informacji.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie organizatora pvcon.pl

Źródło: pvcon.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz