Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Jesienna promocja od Viessmann na kocioł Vitodens 100-W

Promocja trwa do 31 października

Elektroniczny termostat pokojowy PSOP
Elektroniczny termostat pokojowy PSOP [Źródło: viessmann.pl]

Viessmann uruchomił promocję na kocioł Vitodens 100-W, dzięki której można zaoszczędzić do 1000zł, otrzymać 5 lat gwarancji gratis, w cenie również oferowany jest termostat pokojowy.

Vitodens 100-W to kompaktowy gazowy kocioł kondensacyjny, został wyposażony w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Vitodens 100-W może być zainstalowany w pomieszczeniach mieszkalnych, np. w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w kuchni. Dzięki swoim niewielkim wymiarom zmieści się m.in. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym.

Promocją objęte są pakiety zawierające:

  • gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W (6,5 do 35 kW),
  • podgrzewacz c.w.u. Vitocell 100-W o poj. od 100 do 150 litrów lub Vitocell 200-V ze stali nierdzewnej o poj. 140 litrów,
  • 5 lat gwarancji gratis,
  • elektroniczny termostat pokojowy PSOP, z programem dziennym i tygodniowym. Ciekawą funkcją regulatora pokojowego PSOP jest możliwość wyposażenia w czujnik temperatury podłogi, dzięki czemu można regulować temperaturę pomieszczenia na podstawie temperatury podłogi. Sterownik PSOP montowany jest natynkowo i ma wymiary: 139,8×78,3×19 mm.

Producent uruchomił również loterię – więcej informacji  LOTERIA VIESSMANN

Źródło: viessmann.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz