Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Immergas z nagrodą Diament Forbes 2021

Immergas Polska, jeden z liderów branży grzewczej na świecie, w tym roku obchodzący także swoje 25-lecie działalności na rynku polskim, otrzymał już po raz trzeci (pierwsza nagroda w 2018, druga w 2020 roku) Diament Forbesa.

Immergas z Diamentem Forbesa 2021
Immergas z Diamentem Forbesa 2021 [Źródło: immergas.pl]

Diamenty Miesięcznika Forbes to ranking prowadzony wśród polskich firm prywatnych. Listę opracowuje się na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, po uwzględnieniu zarówno wyników finansowych, jak i wartości majątku. Metoda ta ma za zadanie zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do zwiększania sprzedaży i zysków.

Immergas obecna jest w branży grzewczej od ponad 55 lat i jest jedną z wiodących firm dostarczających rozwiązania grzewcze. Oferta firmy obejmuje technologie grzewcze, zarówno do budynków mieszkalnych, jak i obiektów. Kotły gazowe, pompy ciepła, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, zasobniki i liczne akcesoria dostępne w ofercie pozwalają na stworzenie zintegrowanego i inteligentnego systemu grzewczego.

Źródło: immergas.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz