.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Grenton Smart Home poszerza ofertę szkoleniową

Jeśli interesują Cię nowe rynki i sposoby na urozmaicenie Twojej oferty sprawdź możliwości od firmy Grenton i Polskiej Rady Technologii Smart.

Grenton Smart Home poszerza ofertę szkoleniową [źródło: www.grenton.pl]
Grenton Smart Home poszerza ofertę szkoleniową [źródło: www.grenton.pl]

Grenton poszerzył swoją ofertę szkoleniową oraz zwiększył jej zasięg. We współpracy z Polską Radą Technologii Smart  szkolenia poziomu II będą teraz dostępne w całej Polsce. Co więcej, pojawiły się także w ofercie szkolenia uzupełniające.

Reklama
oknonet.pl

 

Pełna lista dostępnych szkoleń poniżej:

Szkolenia poziom I  – dla osób zaczynających swoją przygodę z Systemem Grenton Smart Home. Pozwalają w jeden dzień zapoznać się z jego podstawami oraz dowiedzieć się jakie zalety ma system. Eksperci przedstawią ofertę produktową, wytłumaczą, jak projektować instalacje, jak dobierać ofertę pod wymagania klienta oraz jak sprzedawać System Smart Home Grenton. Ponadto zaprogramujesz swój pierwszy system smart home!

• Szkolenia poziom II – dla osób, które już rozpoczęły przygodę z Systemem Smart Home Grenton i chcą nauczyć się programowania zaawansowanych funkcji. Takie umiejętności na pewno podniosą komfort dobierania oferty do potrzeb indywidualnych klienta.

NOWOŚĆ! Szkolenia będą dostępne w całej Polsce.

Szkolenia uzupełniające  – dla osób, które w praktyczny sposób chcą się dowiedzieć jak instalować osprzęt elektroinstalacyjny, podłączyć moduły Grenton w rozdzielnicy elektrycznej czy samodzielnie zintegrować się z urządzeniami wykorzystującymi protokół komunikacyjny MODBUS. Umiejętności te pozwolą na wdrożenie nawet najbardziej rozbudowanych systemów.

NOWOŚĆ! Dodatkowe szkolenia pozwalające poszerzyć zakres umiejętności.

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne, które pozwolą rozpocząć przygodę z nowoczesnymi instalacjami! Dowiedz się więcej!

Nie znalazłeś dogodnej daty/miejsca szkolenia?

Śledź stronę na bieżąco, gdzie regularnie aktualizujemy ofertę naszych szkoleń lub napisz do nas na [email protected].

źródło: www.grenton.pl

Grenton Sp.z o.o.
Na Wierzchowinach 3
30-222 Kraków
+48 12 2002 998
[email protected]

Facebook
Instagram
LinkedIn
Twitter

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz