Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

S, czyli Smart – najnowsze pompy ciepła NIBE

NIBE S1255 to inteligentna, sterowana falownikiem, gruntowa pompa ciepła ze zintegrowanym podgrzewaczem wody. NIBE S1255 zapewnia optymalne oszczędności, ponieważ pompa ciepła zawsze działa wydajnie i automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na ciepło w domu przez cały rok.

S, czyli Smart - najnowsze pompy ciepła NIBE
S, czyli Smart - najnowsze pompy ciepła NIBE Źródło:[nibe.eu]

NIBE jest wiodącym graczem w dziedzinie techniki inwerterowej, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie gruntowych pomp ciepła o zmiennej mocy, posiadającym jedną z najszerszych ofert produktowych na rynku. NIBE S1255 ma wysoki współczynnik efektywności sezonowej, co przekłada się na minimalne koszty użytkowania.

Pompa ciepła jest dostępna w trzech różnych wielkościach mocy wyjściowej: 1,5-6 kW, 3-12 kW i 4-16 kW, zatem nadaje się zarówno do małych, jak i dużych nieruchomości. Dzięki zintegrowanemu Wi-Fi seria S stanowi naturalny element domu ze stałym dostępem do Internetu. Inteligentna technika cyfrowa automatycznie dostosowuje klimat w pomieszczeniu, zapewniając możliwość sterowania instalacją z telefonu lub tabletu. Zapewnia maksymalny komfort i minimalne zużycie energii, będąc jednocześnie przyjazną dla środowiska.

Gdziekolwiek jesteś, możesz w pełni kontrolować zużycie energii, poprzez ustawianie temperatury ciepłej wody i temperatury ogrzewania. Uwzględniając z wyprzedzeniem prognozę pogody, urządzenie serii S zawsze może zaoferować optymalny klimat w pomieszczeniu. Dostosowując temperaturę do Twoich codziennych nawyków, pompa ciepła serii S pozwala osiągać maksymalny komfort przy minimalnym zużyciu energii.

Nowy model S firmy NIBE ma przyjazny dla użytkownika interfejs w celu zapewnienia jego optymalnej elastyczności. Można wybierać pomiędzy sterowaniem pompą ciepła przez łącze Wi-Fi lub bezpośrednio na ekranie dotykowym. Wbudowany system operacyjny ułatwia proces obsługi zarówno Tobie, jak i instalatorowi.

myUplink to optymalny sposób sterowania pompą ciepła NIBE serii S, za pomocą smartfona. Po nawiązaniu połączenia można z dowolnego miejsca ładować dane w czasie rzeczywistym, dostosowywać ustawienia i nadzorować proces instalacji. Instalacja i konserwacja pompy ciepła nigdy nie była łatwiejsza. Za pomocą myUplink można także aktualizować oprogramowanie, aby zapewnić wygodę obsługi zarówno dla Ciebie, jak i instalatora. Łącząc się z bezpłatnym serwisem internetowym IFTTT, można w pełni wykorzystywać swoją inteligentną pompę ciepła.

Źródło: nibe.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz